minicrm

Jaki darmowy CRM online?

Podstawową zaletą aplikacji internetowych CRM jest to, iż nie wymagają one stosowania kosztownych i specjalistycznych programów instalacyjnych, do ich obsługi wystarczy jedynie przeglądarka internetowa. Na takiej zasadzie działa między innymi miniCRM – prosta aplikacja stworzona z myślą o małych przedsiębiorstwach do zarządzania relacjami z klientami. Aplikacja w najniższym planie jest darmowa.

Intuicyjność

miniCRM jest aplikacją łatwą w obsłudze, nawet dla użytkownika, który nie miał wcześniej do czynienia z podobnymi rozwiązaniami technicznymi. Intuicyjność miniCRM sprawia, że aplikacja dostosowuje się na bieżąco do oczekiwań i potrzeb korzystających z niej odbiorców. Obsługa systemu miniCRM nie wymaga wcześniejszego przeszkolenia użytkownika, każdy z łatwością może odczytać najważniejsze zasady korzystania z aplikacji.

Przystępna cena

W zależności od wielkości i potrzeb firmy można wybrać jeden spośród czterech planów abonamentowych miniCRM – pełny, udostępniający wszystkie funkcje aplikacji i mieszczący nieskończoną ilość kontaktów i interesów, średni, mały oraz całkowicie spersonalizowany. Natomiast najmniejsze spośród przedsiębiorstw, a także freelancerzy mogą korzystać z aplikacji miniCRM całkowicie za darmo. Na stronie internetowej miniCRM możliwe jest również bezpłatne przetestowanie aplikacji.

Poszukując dla swojej firmy odpowiedniej aplikacji do zarządzania relacjami z klientami, warto wybrać taką, która dopasowuje się do użytkownika nie tylko pod względem oferowanych funkcji i rozwiązań technicznych, ale także zróżnicowanymi planami abonamentowymi.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.