Mobilny CRM – mobilna praca

Mobilna aplikacja do zarządzania relacjami z klientami – CRM – umożliwia natychmiastowe dostosowywanie się do zachodzących zmian i szybkie reagowanie na niezaplanowane sytuacje. Narzędzie to jest niezwykle pomocne w przypadku handlowców pracujących przez większą część swojego czasu w terenie, poza biurem firmy. Usprawnia ono bowiem komunikację pomiędzy centralą a rozproszonymi pracownikami.

Większa kontrola

Dzięki mobilnej aplikacji CRM szefowie firm mają podwójną kontrolę nad funkcjonowaniem swojego biznesu. W czasie wyjazdów służbowych mogą bez żadnych ograniczeń załatwiać sprawy handlowe, kontaktować się z klientami czy nadzorować ważne projekty. Ponadto, nawet z dala od siedziby firmy mają wgląd w to, jak pracują i co robią ich pracownicy. W konsekwencji, mobilny CRM przyczynia się do zwiększenia produktywności ludzi zatrudnionych w firmie.

Automatyzacja działań

Z mobilną wersją aplikacji CRM wszystkie sprawy administracyjno-biurowe, na których wykonanie traci się codziennie sporo czasu, zostają ograniczone do najpotrzebniejszego minimum, a to dzięki temu, że są całkowicie zautomatyzowane. Planowanie zajęć staje się o wiele bardziej efektywne, co przekłada się na lepszą jakość pracy.

Sprawne zarządzanie firmą ma swój bezpośredni wpływ na jakość relacji z klientami. Mobilne wersje CRM powstają po to właśnie, aby te relacje były jak najbardziej długotrwałe oraz silne. Wszystkie te cechy spełnia intuicyjny oraz łatwy w obsłudze miniCRM.pl – aplikacja stworzona dla małych firm oraz freelancerów. Jej mobilna wersja jest już dostępna dla użytkowników.

Iphone crm mobile

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.