25 lat doświadczenia w Rotomouldingu. Przedstawiamy firmę OREX.

Znani w dziedzinie mało znanej

Czym jednak dokładnie zajmuje się Orex Rotomoulding? Główną część działalności firmy znajduje się produkcja maszyn przeznaczonych do formowania rotacyjnego. Chociaż brzmi to skomplikowanie, proces okazuje się znacznie łatwiejszy w objaśnieniu – chodzi o produkcję maszyn, które pozwalają metodą obrotową tworzyć formy z tworzyw sztucznych: zarówno pojemników od pojemności małej do tej osiągającej tysiące litrów, jak i wszelkich innych produktów z tworzyw sztucznych – zjeżdżalni, wazonów, elementów dekoracyjnych.

Orex Rotomoulding jest marką znaną nie tylko w Polsce, ale na świecie – pośród klientów firmy znajdują się kraje takie jak Niemcy, Dania, Finlandia, Szwecja czy kraje Europy Wschodniej i Południowej. Za popularnością maszyn produkowanych przez firmę Orex Rotomoulding stoi ich jakość – od samego początku firmy, mającego miejsce przeszło 25 lat temu, maszyny tutaj konstruowane są z komponentów najwyższej jakości. To urządzenia o najwyższym możliwym standardzie, nowoczesne i przede wszystkim przyjazne użytkownikom. Co więcej, w swojej ofercie Orex nie zamyka się w ciasnych ramach produkcji określonych typów urządzeń – firma oferuje konstrukcję maszyn, które projektowane są według indywidualnych potrzeb klienta i umożliwiają produkcję form, które spełniają jego oczekiwania.

Maszyny i znacznie więcej

Orex Rotomoulding to przedsiębiorstwo, które w ciągu przeszłych 25 lat wyrobiło sobie reputację partnera, który swoim klientom przedstawia szeroka ofertę usług. To nie tylko maszyny do form, ale również same formy tworzone metodą formowania rotacyjnego. To profesjonalny zespół specjalistów, którzy montują maszyny u klienta i wprowadzają go w tajniki techniki maszyn do formowania rotacyjnego. Ten sam zespół oferuje stałe wsparcie techniczne zarówno odnośnie maszyn, jak i samej technologii przez nie wykorzystywanej. Firma produkuje również akcesoria wykorzystywane w procesie formowania rotacyjnego, dzięki czemu wszystko, co klientowi potrzebne, dostępne jest u producenta urządzeń bez najmniejszego problemu.

Firma stawia na nowoczesność i otwarcie się na potrzeby klienta i przyszłego użytkownika produkowanych przez nią maszyn. Wszystkie urządzenia projektowane są przez szereg specjalistów wykorzystuje najnowsze oprogramowanie pozwalające opracowywać poszczególne modele maszyn, szczególnie tych konstruowanych pod kątem indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, firma opracowała intuicyjny system obsługi maszyn wykorzystujący ekrany dotykowe i klawiatury przemysłowe, dzięki czemu praca z urządzeniami staje się jeszcze łatwiejsza.

Doświadczenie do eksportu

Swoje doświadczenie, pomysły i efekty długoletniej obecności na rynku firma prezentuje na licznych, również międzynarodowych targach. Marka, jaką stanowi Orex rozpoznawana jest już w skali nie tylko europejskiej, ale światowej. Maszyny, które dzięki niepodważalnej jakości i trwałości pracują bezawaryjnie latami, są najlepszym dowodem zaangażowania, jakie towarzyszy pracownikom Orex Rotomoulding od samego początku przed ponad dwudziestoma laty.

Wieloletnie doświadczenie jest najcenniejszą rzeczą, jaką firma może zaoferować firma swoim klientom. W Orex Rotomoulding lata obecności na rynku wspierają nowoczesne metody, otwartość pracowników na potrzeby klienta i jasność zasad współpracy. Firma o głęboko sięgających korzeniach, ale nastawiona na przyszłość i kreatywnie podchodząca do swoich zadań oraz nowych wyzwań. Tutaj w końcu liczy się klient – a właśnie takie podejście, razem z nieocenioną jakością urządzeń, gwarantuje, że firma utrzyma się na rynku przez prawie trzy dekady.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.