faktury online

Czy da się stworzyć profesjonalną fakturę w kilka minut?

Wystawianie faktur wcale nie musi być trudne i pracochłonne. Z pomocą przychodzą dziś powszechnie dostępne aplikacje do elektronicznego fakturowania.

Prosta i intuicyjna aplikacja do fakturowania online

Każdy przedsiębiorca może sam, bez pomocy księgowej lub biura rachunkowego, wystawić dla swojego klienta fakturę. Jedyne, czego mu potrzeba to łatwa w obsłudze aplikacja do fakturowania w trybie online. Do korzystania z systemu wystarczy jedynie połączenie internetowe oraz urządzenie mobilne. Dokument sprzedaży można wystawić w każdej chwili i w dowolnym miejscu. Klient jeszcze tego samego dnia otrzymuje fakturę, do której ma nieograniczony dostęp. Aplikacje do elektronicznego fakturowania, dzięki swojej intuicyjności, mogą być z powodzeniem użytkowane przez tych odbiorców, którzy wcześniej nie mieli okazji zetknąć się z podobnymi rozwiązaniami technicznymi.

Wszystkie potrzebne funkcje

Aplikacje do wystawiania elektronicznych faktur wyposażone są we wszystkie funkcje potrzebne do przygotowania dokumentu sprzedaży różnego typu. Za pomocą systemu można wygenerować między innymi faktury VAT, korygujące, zaliczkowe czy faktury pro forma. Dzięki aplikacjom proces wystawiania dokumentu, uzupełniania danych klienta jest w pełni zautomatyzowany.

Każda firma korzystająca z usług mobilnej aplikacji do fakturowania szybko przekonuje się, jak wygodny i oszczędny jest to sposób. Dla niedużych działalności gospodarczych dobrym wyborem będzie aplikacja stworzona właśnie z myślą o małych biznesach – miniFaktury.pl.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.