Używany wózek widłowy nie znaczy gorszy

Prowadząc firmę, korzystasz z różnych urządzeń i maszyn, prawda? Jeżeli nie możesz pozwolić sobie na ich zakup prosto z salonu, to możesz zainwestować w używane sprzęty. Takie rozwiązanie wcale nie jest gorsze.

Jednym z najpopularniejszych źródeł finansowania, po które sięgają przedsiębiorcy, jest kredyt gotówkowy. Problem jednak w tym, że nie wszystkie firmy taki otrzymają. Dotyczy to szczególnie tych przedsiębiorców, którzy dopiero rozpoczynają działalność gospodarczą. Mimo że polityka banków w tej kwestii uległa w ostatnich latach sporej zmianie, to jednak wciąż preferowani są przedsiębiorcy posiadający zabezpieczenie w postaci np. nieruchomości.

Nie chcesz zaciągać kredytu, a do sprawnego prowadzenia firmy jest ci potrzebny np. wózek widłowy? W takim razie czas zainteresować się ofertą używanych pojazdów.

Wózki widłowe używane – czy warto się nimi zainteresować?

Współcześnie wózki widłowe są powszechnie używane w wielu firmach. Pozwalają na szybkie przetransportowanie ciężkich produktów, ułatwiają również przygotowanie zamówienia. W zależności od budowy magazynu i rozmieszczenia regałów, producenci oferują najróżniejsze wózki widłowe. Czy warto zainteresować się takimi maszynami, które wróciły na rynek i są sprzedawane jako używane? Okazuje się, że tak.

Wózki widłowe używane nie są gorsze niż te, które dopiero co opuściły park produkcyjny jednego z renomowanych producentów. Dlaczego? Sprzedające je firmy dbają o stan techniczny takich pojazdów. Zanim zostaną one sprzedane lub wynajęte, przechodzą gruntowny przegląd. Jako klient możesz też liczyć, że otrzymasz gwarancję na kilka lub kilkanaście miesięcy oraz pomoc serwisową wówczas, gdy taka będzie potrzebna.

Wózki widłowe – wynajem to również wózki używane

Obawiasz się zakupić używany wózek widłowy? Musisz wiedzieć, że masz jeszcze jedną możliwość. Wynajem wózków widłowych jest bardzo popularny. Dlaczego? Niektórzy przedsiębiorcy potrzebują takiego pojazdu jedynie na kilka dni, inni zaś korzystają z możliwości wynajmu, gdy ich sprzęt jest w naprawie. Pamiętaj, że w takiej sytuacji zostaje ci udostępniony także używany pojazd, który – przed oddaniem tobie w użytkowanie – jest dokładnie sprawdzany od strony technicznej.

Chcesz wynająć wózek widłowy? Na rynku działa wiele firm zajmujących się udostępnianiem takich pojazdów klientom. Jedną z nich jest Zeppelin. W ofercie tego przedsiębiorstwa znajdują się zarówno nowe, jak i używane widłowe wózki renomowanych producentów, m.in. firmy Hyster. Pracownicy Zeppelin pomogą ci również wówczas, gdy będziesz chciał wynająć wózek widłowy. Doradzą Ci, który pojazd najlepiej sprawdzi się w twoim przedsiębiorstwie.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.