Namiot reklamowy dla każdej branży

W dzisiejszych czasach reklamy stanowią naturalną część naszego życia, dlatego aby wyróżnić się własnym przekazem, nie można rezygnować z żadnej możliwej formy promocji. Ustawiając własne stoisko na evencie lub punkt handlowy, warto pokusić się o czytelny i widoczny branding. Tę funkcję spełnia namiot reklamowy. Obecne na rynku rodzaje i modele występujące w różnych rozmiarach spełnią potrzeby każdego stoiska, a jednocześnie zapewnią estetyczny wygląd.

Namiot reklamowy – zalety

Namiot reklamowy powinien już z daleka zachęcać potencjalnych klientów do odwiedzenia konkretnego stoiska. By tak się stało, należy oczywiście zaopatrzyć namiot w odpowiednie „barwy”, czyli logo firmy lub marki, nadruk z produktem lub czytelny komunikat promocyjny. Technologie druku wykorzystywane przy produkcji namiotów reklamowych pozwalają na dowolne skorzystanie z inwencji i kreatywności projektantów. Przy swojej mobilności, lekkości i stosunkowo prostej konstrukcji umożliwiającej szybkie składanie i rozkładanie stoiska, namioty reklamowe cechuje wysoka wytrzymałość, między innymi ze względu na solidne aluminiowe konstrukcje stelaży.

Namiot reklamowy – rodzaje i konstrukcja

Ze względu na przeznaczenie i specyfikę konstrukcji, namioty reklamowe możemy podzielić na handlowe i ogrodowe, które różnią się przede wszystkim sposobem przytwierdzenia do podłoża. Typowy namiot reklamowy o stosunkowo niewielkich rozmiarach może posiadać konstrukcję rurkową bądź rozciąganą. Namioty reklamowe ekspresowe opierają się aluminiowy lub stalowy stelaż nożycowy, który umożliwia bardzo szybkie rozstawienie i złożenie stoiska, dzięki czemu jest to doskonałe rozwiązanie w przypadku imprez jednodniowych, bądź objazdowych, wymagających sprawnej organizacji, logistyki i transportu. Namioty wystawowe o większych gabarytach, przeznaczone na wystawy i imprezy charakteryzują się natomiast konstrukcją stworzoną ze stalowych rusztowań i lin. Nowoczesne plandeki zapewniają natomiast pełną ochronę przed wiatrem, deszczem oraz promieniowaniem UV, dlatego namiot reklamowy może być wykorzystywany praktycznie w każdych warunkach atmosferycznych.

Gdzie można skorzystać z namiotów reklamowych?

Namiot reklamowy to narzędzie promocji, które można wykorzystać praktycznie w każdej branży, pod warunkiem że strategia zakłada udział w eventach lub rozstawienie swojego punktu handlowego, czy też promocyjnego w miejscy szczególnie obleganym przez turystów. Namiot reklamowy umożliwia sprawne zorganizowanie sprzedaży, punktu informacyjnego, jak również małej gastronomii.

Więcej na: http://inventini.com/namioty-reklamowe/

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.